Przez długi czas nie mieliśmy pomysłu na nasz ogród. W końcu wybór padł na klasyczną, drewnianą altanę. Zatrudniliśmy Grupę JF - powiemy jedno, nie żałujemy! Wysokiej jakości materiały, miła i fachowa obsługa, terminowość - polecamy!

Małżeństwo z Wieliczki


Mieszkanie, które chciałem wynająć potrzebowało remontu. Długo szukałem odpowiedniej firmy. Na szczęście trafiłem na Grupę JF. Wszystko zostało wykonane sprawnie, w terminie, a przede wszystkim solidnie!

Andrzej, Nowa Huta


Grupa JF wykonywała u mnie wykończenie wnętrza. Remont został przeprowadzony bardzo sprawnie w terminie i w założonym budżecie. Każdemu polecam Grupę JF ponieważ warto z nimi współpracować.

Łukasz - pośrednik nieruchomości


To najlepsza firma, z jaką do tej pory miałem do czynienia. Nie mam w zwyczaju komentować w sieci, ale tu byłem bardzo przyjemnie zaskoczony. Słyszałem do tej pory raczej dobre opinie i nie zawiodłem się. Polecam zdecydowanie, zwłaszcza ze względu na terminowość!

Inwestor z Woli


Poprzedni wykonawca zawalił robotę, totalna masakra. Od dwóch miesięcy nie byłem w stanie znaleźć nikogo dobrego. Do czasu, aż znajomy polecił mi Grupę JF. Dziękuję wam pięknie, uratowaliście moje schody. Pozdrawiam.

Michał, Kraków


Rewelacyjna ekipa. Pełen profesjonalizm, terminowość. Na początku doradzili parę rozwiązań, które zaoszczędziły zarówno mój czas i pieniądze. Polecam z czystym sumieniem!

Anna - architekt wnętrz